ZEWA - LETER KUZHINE PREMIUM - EXTRA LONG - 2 BOBINA

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
280L /COPE

MARKA:
PRODUKTI:
ORIGJINA:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:

Përshkrimi:

Zewa tashme sjell dhe letra kuzhine premium extra long.  

Kane perthithje te shkelqyer dhe jane te forta dhe kur jane te lagura. 
Jo vetem si letra kuzhine por ato jane te dobishme edhe si nje mjet pastrimi. 
Ato jane ne dispozicion ne paketim te ricikluar.

Specifika:

  • Te certifikuara nga FSC.
  • Letra higjienike perbehet nga 2 shtresa.
  • 1 rul perbehet nga 70 letra higjienike.
  • I forte dhe perthithes.
Sasia: 2 bobina nje pako.

Produkti i duhur për kuzhinën tuaj, nga Zewa!