FURCE PASTRIMI PER QILIMA "RUG SCRUBBY"

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
1,800L /COPE
Çmimi i Ulur:
1,490L /COPE

PRODUKTI:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:

Përshkrimi:

Furce manuale pastrimi per qilima.
Me dy lloje fijesh (blu e lehte per pastrim te siperfaqeve me delikate dhe blu e erret per pastrim te siperfaqeve qe kerkojne me shume presion).

Specifikat:

  • Pastron lehtesisht qilimat
  • Me bisht me gjatesi te rregullueshme
  • Pa bateri
  • Largon njollat e forta dhe papastertite nga qilimat

Lehtësi në pastrim!