LG - LARESE THARESE 9KG/6KG/1400RPM/A - F4DV509S2E

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
125,000L /COPE
Çmimi i Ulur:
99,990L /COPE

MARKA:
PRODUKTI:
KLASI I ENERGJISE:
NIVELI I ZHURMES:
RROTULLIME/MINUTE:
GARANCIA:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:
Specifikat: Të Dhënat:
MARKA LG
MODELI F4DV509S2E
INSTALIMI I LIRE
KLASI I ENERGJISE E
KLASI I ENERGJISE (LARJE) A
TEKNOLOGJIA E MOTORIT DIRECT-DRIVE
NR. I PROGRAMEVE 14
KAPACITETI I LARJES 9 KG
KAPACITETI I THARJES 6 KG
RROTULLIME/MINUTE 1400 RPM
PANELI I KONTROLLIT ELEKTRO-MEKANIK
HAPJA E DERES 150°
DISPLAY PO
SENSOR PESHE PO
PARALARJE PO
NISJE E VONUAR PO
BLLOKIM PANELI PO
PROGRAMIM PER NISJE TE MEVONSHME PO
PROGRAM ME AVULL PO
MATERIALI I KAZANIT CELIK INOKS
NIVELI I ZHURMËS 73 DB
PROGRAME SPECIALE SHTIM ARTIKULLI; LARJE INTENSIVE; PARALARJE; GATI PER HEKUROSJE ETJ
NGJYRA E BARDHE
PËRMASAT 85 X 60 X 56.5 CM
GARANCIA 60 MUAJ

Përshkrimi:
Larese tharese LG me kapacitet 9 kg ne larje dhe 6 kg ne tharje.
Me teknologjine AI DD™, e cila ju siguron perdorimin e levizjes me te pershtatshme te kazanit (perzgjedhjen e programit), ne varesi te percaktimit te peshes dhe delikateses se rrobave.
Me teknologjine TurboWash™ lan rrobat tuaja shpejt per vetem 59 minuta.
Me teknologjine e pastrimit me avull Steam™ heq 99.9% te alergjeneve dhe baktereve duke mbrojtur dhe zbutur rrobat tuaja.
Me kazan prej celik inoksi dhe xham transparent ne menyre qe te kontrolloni cdo gje qe ka brenda me nje shikim te vetem.
Me ekran dixhital LED per te percaktuar cdo program qe deshironi ne temperaturen e duhur.
Me teknologjine SmartThinQ™, ju mund te zgjidhni cikle dhe te shkarkoni programe te reja me ane te celularit.
Me funksionin Smart Diagnosis, diagnostifikon ne kohe cdo problem te mundshem dhe njoftimi ju vjen ne telefon nepermjet lidhjes me Wi-Fi.
Me ane te aplikacionit ju mund te kontrolloni larese tharesen kurdo dhe kudo dhe konsumin e energjise.
Me motorin Inverter Direct Drive per me pak dridhje, me pak zhurme dhe harxhon me pak energji.

Cilësi maksimale dhe garanci!