AEG - LAVATRICE 10 KG/1400RPM "AEG L7FEC41S" (A+++)

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
135,990L /COPE
Çmimi i Ulur:
112,000L /COPE

MARKA:
PRODUKTI:
KLASI I ENERGJISE:
NIVELI I ZHURMES:
RROTULLIME/MINUTE:
GARANCIA:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:

Përshkrimi:

Lavatrice AEG, AEG L7FEC41S, me teknologjine ProSteam dhe PlusSteam dhe SoftPlus dhe kapacitet 10 kg, ju mundeson nje larje efikase dhe praktike te rrobave tuaja.

Me teknologjine ProSteam dhe PlusSteam mund te perfundoni nje cikel larjeje me avull, si dhe programe te ndara me avull per freskimin e rrobave te thata pa perdorur uje.

Me kete teknologji, ju kurseni kohe ne hekurosje dhe kurseni para nga pastrimi kimik.

Me pak hekurosje, me pak uje dhe me pak rrudha ne rroba.

Ka gjithashtu funksionin SoftPlus, me ane te te cilit siguron qe zbutesi do te arrije ne secilen pelhure te rrobave kur futet ne kosh, duke ndihmuar pelhuren te jete me e bute dhe zgjat jeten e rrobave.

Motori efikas i energjise OKO Inverter ofron performance dhe qendrueshmeri maksimale cfaredo lloj program qe ju zgjidhni.

Ka opsionin Woolmark Blue, me ane te te cilit ruan ne menyre te sigurt rrobat prej leshi te cilat jane delikate dhe lahen me dore.

Specifikat teknike:

 • Kapaciteti: 10 kg
 • Motori: OKO Inverter
 • Rrotullime/minute: 1400
 • Numri i Programeve: 10 Programe
 • Klasi i Energjise: A+++ - 30% (kurseni deri ne 30% me shume energji)
 • Permasat: 85 x 60 x 64 cm
 • Niveli i Zhurmes: ne larje 51 dB, ne rrotullime 75 dB
 • Programim per Nisje te Mevonshme: 24 ore
 • Ekran LCD
 • Me Panel Bllokues per Femijet
 • Ngjyra: E bardhe
 • Garancia: 60 Muaj

Është zgjedhja e duhur për ju!