FSHESE DORE MULTIFUNKSIONALE "ROTOBROSSE PRO DUO"

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
7,000L /COPE
Çmimi i Ulur:
5,990L /COPE

PRODUKTI:
GARANCIA:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:

Përshkrimi:

Fshese dore multifunksionale sherben si pastrues dyshemeje pa kabllo, e cila i ben dyshemete te shkelqejne si kurre me pare.
Efektive ne dysheme druri, pllakash apo cimento te thjeshte.
Te dyja pjeset pastruese te kesaj fshese rrotullohen ne drejtime te kunderta me shpejtesi 250 rpm, duke mbuluar deri ne 20 metra katrore, duke i lene dyshemete te pastra dhe te thata.
Masen e detergjentit dhe ujit qe leshoni me kete fshese e kontrolloni permes nje butoni ne doreze.

Specifikat:

  • Materiali: Celik dhe plastik ABS
  • Pastron ne te gjitha siperfaqet
  • Me doreze ergonomike me lartesi te rregullueshme
  • Funksionon fale levizjeve se disqeve rrotulluese
  • Nuk shkakton zhurme apo dridhje gjate perdorimit
  • Me drita LED qe ju lejojne te shikoni dhe ne cepat me te paarritshem
  • Ngjyra: E bardhe me bojeqielli

Lehtësi në pastrim dhe dysheme të pastra gjithmonë!