NIVEA - LETRA TE LAGURA PER HIGJIENEN INTIME - 20 COPE

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
210L /COPE

MARKA:
PRODUKTI:
ORIGJINA:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:

Përshkrimi:

Letra te lagura per femra nga Nivea!

Mbron dhe zbut lekuren fal perberesve cilesor, qe nuk shkaktojne alergji!

Lekure e lemuar dhe e ushqyer!

Ideal dhe praktik per t'ju shoqeruar kudo!

Mbrojtje e sigurt dhe arome e fresket!

Specifikat:

  • Ruan balancen e pH
  • E testuar dermatologjikisht
  • Nuk shkakton alergji
  • Nuk permban alkool
  • Nuk e irriton lekuren
  • Pa ngjyrues
  • Pa paraben
  • Per te gjitha llojet e lekures

Sasia: 20 cope

Nivea kujdeset për higjenën tuaj!