LECKE PASTRIMI MULTIFUNKSIONALE "HANDS FRRE"

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
2,000L /COPE
Çmimi i Ulur:
1,500L /COPE

PRODUKTI:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:

Përshkrimi:

Lecke pastrimi multifunksionale "Hands Free".
Lecka e pastrimit heq dhe njollat e qosheve te ambienteve te shtepise tuaj.
Koka e leckes ka material mikrofiber.
Eshte e bute, pastron mire, nuk gervisht dhe parandalon aromen e pakendshme dhe mykun.

Specifikat:

  • Materiali: Mikrofiber
  • Permasat: 100 x 35 cm
  • Heq njollat e qosheve
  • Ka funksion rrotullues 360°
  • Lahet dhe thahet lehtesisht
  • Nuk gervisht dyshemene
  • Paketimi pemban dhe shkopin e leckes

Pastroni dyshemetë tuaja në mënyrën më të lehtë!