HOMESTYLE - PECETE MIKROFIBER PER EKRANE "MF-5"

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
150L /COPE
Çmimi i Ulur:
140L /COPE

MARKA:
PRODUKTI:
ORIGJINA:
MATERIALI:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:

Përshkrimi:

Pecete mikrofiber per te pastruar cdo ekran.

Efikase, lahet me lehtesi, pastron pluhurin dhe njollat nga siperfaqet e ekravene.

Mund te perdoret pak e lagur, ose e thate.

Nuk le as njolle dhe as leshon push mbi ekranet.

Mund te perdoret sa here te doni, pasi lahet lehtesisht.

Specifikat:

  • Pecete mikrofiber
  • E pershtatshme per ekran
  • Ngjyra: jeshil
  • Material cilesor

Për ekrane pa shenja gishtërinjsh!