BONUX - DETERGJENT LENG 3 NE 1 PER RROBA DELIKATE "SOFT CHAMOMILE" - 20 LARJE

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
359L /COPE

VËLLIMI:
MARKA:
PRODUKTI:
ORIGJINA:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:

Përshkrimi:

Bonux Soft Chamomile detergjent leng per rroba delikate.

96 % e atyre qe provojne laresin e lengshem Bonux, i cili eshte efektiv per rrobat delikate, do ta rekomandojne ate.

I jep freskine ngjyrave te rrobave tuaja si dhe i ruan ato ne menyre perfekte.

Specifikat:

  • Detergjent leng per rrobat delikate
  • Aroma e kamomilit do t'ju shoqeroje per jave me rradhe.
  • Ka funksion 3 ne 1
  • Pastron, aromatizon dhe ruan ngjyrat
  • Origjina: Gjermani

Vellimi: 2L - 20 larje

Delikat, per veshje delikate! Provoje edhe ti...