SOKANY - SHTRYDHESE ELEKTRIKE AGRUMESH 45W "ELECTRIC CITRUS JUICER" - WK-725

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
2,500L /COPE
Çmimi i Ulur:
1,990L /COPE

MARKA:
PRODUKTI:
FUQIA:
KAPACITETI:
GARANCIA:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:
Specifikat: Të Dhënat:
MARKA SOKANY
MODELI WK-725
FUQIA 45 W
KAPACITETI 700 ML
TENSIONI 220-240 V
FREKUENCA 50/60 HZ
MATERIALI PLASTIKE
NGJYRA E BARDHE ME MENTE
GARANCIA 12 MUAJ

Përshkrimi:
Shtrydhese elektrike agrumesh "Sokany Electric Citrus Juicer, 45 Watt, White and Green - WK-725" per te pergatitur leng te fresket frutash dhe agrumesh per te qene sa me energjik gjate gjithe dites.
Ideal per pergatitjen e lengjeve te fresketa te cdo lloj agrumi si: portokallet, grejpfruit, limone, mandarina etj.
Sita e saj parandalon derdhjen e tulit dhe farave te agrumeve ne lengun e shtrydhur.
Me fuqi 45 W dhe kapacitet ene 700 ML.
Shume praktike ne perdorim dhe ze nje hapesire te vogel.
Me kapak dhe ene transparente.

Cilësi maksimale dhe prakticitet!