SMART WATCH "i11 PRO MAX"

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
4,200L /COPE
Çmimi i Ulur:
3,500L /COPE

PRODUKTI:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:
Specifikat: Të Dhënat:
MODELI i11 PRO MAX
EKRANI 1.9''
REZOLUCIONI I EKRANIT 320 X 340 PIXELS
MATERIALI I EKRANIT XHAM
MATERIALI I RRIPIT SILIKON
LIDHJA BLUETOOTH 4.2 + 5.0 Dual Mode
BATERIA 200 MAH
KOHA E PERDORIMIT 5 DITE
MENYRA E KARIKIMIT 2-pin thimble compatible with wireless charging
REZISTENTE NDAJ UJIT NE NIVELIN IP68 (50 METRA THELLESI)
FUNKSIONET E MATJES Step/Distance/Calories/Heart Rate/Blood Pressure/Oxygen/BT Call/BT Music/Temperature/Monitoring/Sleep Monitoring /Call Reminder/SMS Alerts/APP Social Message Reminder/Alarm Clock Reminder/Sedentary Reminder/Sport/Turn the wrist and brighten the screen/Looking for bracelets/Looking for phones/Photography remote control/Call rejection/Do not disturb/Of dial
SENSORET Heart Rate Detection; Heart Rate Monitoring; Monitoring Your Heartbeat; Steps/Calories/Oxygen-level/Sports;
SISTEMI OPERATIV IOS 9.0 and above/ Android 5.0 and above
NGJYRA E ZEZE

Përshkrimi:
Smart Watch i11 PRO MAX i domosdoshem ne perditshmerine tone.
E papershkrueshme nga uji ne nivelin IP68, qe do te thote se mund ta vishni kur lani duart ose ne dite me shi.
Me sensor te rrahjeve te zemres, i cili mbledh te dhena per rrahjet tona te zemres gjate 24 oreve.
Ju ndihmon gjithashtu te kontrolloni gjumin, fale monitorit te plote te gjumit dhe gjithashtu ka nje hapamates dhe ju lejon te kontrolloni dhe vleresoni kalorite e djegura gjate dites.

SHOP MANIA ju ofron gjithmonë smartwatch-et më cilësorë!