SET ME 2 PERDE ANESORE 44X35CM - 10116

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
1,250L /SET

PRODUKTI:
PERMASAT:
SASIA:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:

Përshkrimi:
Perde anesore dielli me motive shumengjyreshe, prezantojne te femijet boten e perrallave Disney/Marvel, duke i bere me te kendshme momentet e kaluara ne makine.
Perdet jane te domosdoshme per te mbajtur nje temperature normale brenda automjetit tuaj.
Jo vetem qe i japin automjetit nje pamje te kendshme, por gjithashtu ofrojne mbrojtje nga rrezet e demshme te diellit, insektet dhe pluhurat.
Perdoren per te izoluar nxehtesine ose te ftohtin dhe per te siguruar privatesi.
Ne material te qendrueshem e te sigurt per femijet dhe dizajn te filmit vizatimor Superman.
Perdet ngjiten ne xham me tapa prej gome, dhe pershtaten me te gjitha modelet e makinave.

Specifikat:

  • Material i qendrueshem dhe i sigurt per femijet
  • Permasat: 44 x 35 cm
  • Pershtaten me te gjitha modelet e makinave
  • Ju mbrojne nga rrezet e diellit
  • Te thjeshta per t'u vendosur
  • Sasia: 2 cope
  • Dizajni: Superman