SET KUZHINE ME 11 PJESE - VI-421

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
3,200L /COPE
Çmimi i Ulur:
2,500L /COPE

PRODUKTI:
MATERIALI:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:

Pershkrimi:
Tani kuzhina juaj do duket e rregullt dhe perfekte!
Set kuzhine me 11 pjese te veshura me silikon dhe bisht druri.
Nuk percjellin nxehtesine dhe nuk ngjisin ushqimin.

Specifikat:

  • Materiali: Dru me silikon.
  • Ngjyra: E bardhe
  • Seti: 11 pjese dhe mbajtese.

Dizajn elegant ne kuzhinen tuaj.