SET 2 PERDE 60X240CM "E BARDHE" - 8023788039750

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
3,000L /COPE
Çmimi i Ulur:
1,990L /COPE

NGJYRA:
PRODUKTI:
PERMASAT:
MATERIALI:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:
Perdet janë elemente dekorative të përdorura për të shtuar stil, elegancë dhe komoditet në ambiente të ndryshme si shtëpi, zyra, restorante e hotele.

Vijnë në disa ngjyra, dhe përmasa, duke i bërë ato një zgjedhje të shkëlqyeshme për të përshtatur me dizajnin dhe nevojat e çdo ambienti.

Me permasa 60x150 cm: Këto perde janë të përshtatshme për dritaret e vogla ose hapësira të ngushta. Përmasat e tyre i bëjnë ato ideale për dritaret e kuzhinës, tualete, ose dhomat e fëmijëve. Ato ofrojnë një atmosferë delikate dhe tërheqëse. Zgjidhni midis ngjyrave të ndryshme për ti përshtatur me dekorin e ambjentit tuaj.

Me permasa 60x240 cm: Këto perde janë më të gjata dhe ofrojnë një mbulim më të madh për dritaret. Përmasat e tyre janë të përshtatshme për dritaret e dhomave të ndenjes, dhomave të gjumit, ose dritaret e ambjenteve të hapura.

Me permasa 140x290 cm: Këto perde janë shumë të gjata dhe përgjihësisht përshtaten për dritaret e salloneve të mëdha, dhomave televizive, apo dhomave banketesh. Ato ofrojnë një pamje moderne dhe i japin ambientit një prekje luksoze dhe elegante.