RULO DHE GUR GUA SHA - FI-162

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
850L /COPE

NGJYRA:
PRODUKTI:
MATERIALI:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:

Pershkrimi:
Deshironi lekure te bute gjithmone?
SHOP MANIA ka zgjidhje per ju.
Rulo dhe gur Gua Sha, i cili sherben toper tu kujdesur per linjat kunder plakjes pa kimikate apo irritues.
Roli nxit qarkullimin e gjakut, eshte shume i dobishem per lehtesimin e presionit dhe tensionin ne fytyre.

Specifikat:

  • Materiali: Rreshire natyrale
  • Ngjyra: Jeshile, roze, lejla, e bardhe, e zeze.


Mbani lekuren gjithmone te bukur!