RING LIGHT LED 26CM "RING FILL LIGHT LED"

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
2,500L /COPE
Çmimi i Ulur:
2,100L /COPE

PRODUKTI:
DIAMETRI:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:

Përshkrimi:
Ring Light LED RGB eshte nje unaze me drite te ndryshueshme RGB per foto dhe video profesionale.
Rregullohet me temperatura te ndryshme per te krijuar efekte te ndricimit te ngrohte ose te ftohte, sipas ambientit dhe preferencave tuaja.
Mund ta perdorni si nje abazhur, nese jeni duke lexuar, duke punuar dhe per te bere makeup.
Specifikat:

  • Materiali: ABS+PC+Alumin
  • Me 3 tone ngjyrash: white light, warm light, soft light
  • Me 10 nivele ndricimi
  • E pajisur me mbajtese telefoni
  • Me telekomande te vogel per zgjedhjen e niveleve te ndricimit
  • Me rrotullim 360º
  • Diametri: 26 cm
  • E pershtatshme per telefona deri ne 6.5"
  • Funksionon me shumicen e pajisjeve qe mbeshtesin porten USB


Vetëm në SHOP MANIA!