RAFT ORGANIZUES - VI-401

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
5,500L /COPE
Çmimi i Ulur:
4,500L /COPE

PRODUKTI:
PERMASAT:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:

Pershkrim:
Organizim efektiv per tualetin tuaj!
Rafti organizues me dy kate dhe pjesen e siperme ku varen rrobat eshte i domosdoshem ne shtepine tuaj.
Me dy shporta ku mund te vendosen rrobat e palara.
Me rrota dhe e lehte per t’u transportuar.

Specifikat:

  • Materiali: Plastike
  • Permasat: 33 x 43 x 175 cm
  • Ngjyra : Qumesht

Multifunskional dhe cilesor!