RAF - BLENDER ME ENE QELQI 1000W - VI-428

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
6,500L /COPE
Çmimi i Ulur:
4,990L /COPE

PRODUKTI:
FUQIA:
KAPACITETI:
MATERIALI:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:

Pershkrimi:
Tani lengje te fresketa ne cdo kohe!
Blenderi eektrike RAF perbehet nga 6 tehe prerese inoksi.
Ka 5 shpejtesi dhe nje kupe prej qelqi me kapacitet deri ne 1.5 liter.
Eshte i pajisur dhe me nje kuper per bluarjen e kafes.
PErdoret kryesisht per te bluar apo copetuar fruta, perime etj.

Specifikat:

  • Materiali: Celik inoksi, plastike dhe qelq
  • Ngjyra: E zeze
  • Fuqia: 1000 W
  • Tensioni: 220 V

Cilesi dhe efikasitet!