ORE MURALE 3D NE FORME DHEMBI - VI-299

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
3,500L /COPE
Çmimi i Ulur:
1,990L /COPE

NGJYRA:
PRODUKTI:
MATERIALI:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:

Pershkrimi:
Modernja gjithmone ne SHOP MANIA!
Ore murale ne forme dhembi.
Ora eshte me gnjitje dhe efekt 3D.
E pershtatshme kryesisht per ambiente dentare.

Specifikat:

  • Materiali: Akrilik
  • Ngjyra: Silver dhe e bardhe.

Moderne dhe dekorative!