MBULESE PER PULT MAKINE "AUDI 2" - "BN-688"

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
499L /COPE

PRODUKTI:
MODELI I MAKINES:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:

Përshkrimi:

Mbulese per pult makine e ndertuar nga gomine e bute dhe projektuar me fokus kryesor mbrojtjen e pultit te makines nga degradimi qe vjen si pasoje e perdorimit te perditshem.
E pershtatshme per permasat e celesit te markes AUDI seria 2.

Specifikat:

  • Materiali: Gome e bute
  • Modeli: AUDI seria 2

Në SHOP MANIA gjeni çdo gjë!