MBULESE MAKINE XXL (508X195X152CM) - 9583

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
5,500L /COPE
Çmimi i Ulur:
4,500L /COPE

PRODUKTI:
PERMASAT:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:

Përshkrimi:
Mbulese makine ne masen XXL, e dizenjuar per mbrojtjen e makines ndaj te gjithe faktoreve mjedisore si: rrezet e diellit, bora, shiu dhe bresheri.

Specifikat:

  • Rezistente ndaj ujit
  • Masa: XXL (508 x 195 x 152 cm)
  • Mbulon lehtesisht makinen
  • Mbron makinen nga gervishtjet dhe demtimet
  • Elastike dhe e qendrueshme ne mot me ere
  • Lehtesisht e palosshme
  • Nuk ze shume hapesire

Mos u shqetësoni më për makinën tuaj, ajo është e mbrojtur gjithmonë!