MBULESE MAKINE S (400X160X120CM) - 9871

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
8,200L /COPE
Çmimi i Ulur:
6,990L /COPE

PRODUKTI:
PERMASAT:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:

Përshkrimi:
Mbulese makine ne masen S, e dizenjuar per mbrojtjen e makines ndaj te gjithe faktoreve mjedisore si: rrezet e diellit, bora, shiu dhe bresheri.

Specifikat:

  • Rezistente ndaj ujit
  • Masa: S (400 x 160 x 120 cm)
  • Shtresa e brendshme prej pambuku
  • Mbulon lehtesisht makinen
  • Mbron makinen nga gervishtjet dhe demtimet
  • Elastike dhe e qendrueshme ne mot me ere
  • Lehtesisht e palosshme
  • Nuk ze shume hapesire
  • Zinxhir per hapjen e deres

Mos u shqetësoni më për makinën tuaj, ajo është e mbrojtur gjithmonë!