MASAZHUES PER KEMBET "NEW ELECTRIC FOOT BATH TUB SPA FOOT MASSAGE FOOT BASIN FOR SOAKING FOLDABLE PORTABLE FOOT TUB CONSTANT TEMPERATURE FOOT CARE"

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
6,000L /COPE
Çmimi i Ulur:
5,500L /COPE

PRODUKTI:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:

Përshkrimi:
Masazhues multifunksional per kembet "New Electric Foot Bath Tub Spa Foot Massage Foot Basin for Soaking Foldable Portable Foot Tub Constant Temperature Foot Care".
Ngrohet shpejte dhe ka 3 funksione te rregullueshme te temperatures.
Ruan ne menyre efikase ujin ne temperaturen e zgjedhur, dhe nuk ka nevoje te shtoni vazhdimisht uje te nxehte.
Masazhi efektiv me fllucka, rula dhe drite infra te kuqe mund te stimuloje ne menyre efektive pikat e akupresures se kembeve tuaja, te nxise qarkullimin e gjakut dhe te zvogeloje dhimbjen e muskujve.
Masazhuesi perdoret drejtperdrejte permes telekomandes me vale me prekje me 6 butonat e shenuar qarte.
Me funksionim me nje buton dhe kapak te papershkrueshem nga pluhuri.
Uji nxehet shpejte dhe lehte duke pasur nje temperature konstante 42℃.
Dizajni i palosshem dhe doreza kapese mundesojne qe masazhuesi te jete i levizshem kudo ku ju ndodheni.
Specifikat:

 • Materiali: PP + TPR
 • E papershkrueshme nga uji ne nivelin IPX1
 • Konsumi i energjise: 500 W
 • Tensioni: 110V/220V
 • Frekuenca: 50/60 HZ
 • Temperatura e funksionimit: 41-47℃
 • Me 3 nivele te rregullimit te temperatures
 • Me dizajn te palosshem dhe te lehte
 • Ruli masazhues lehteson lodhjen
 • Sterilizim me drite infra te kuqe
 • Permasat: 41 x 41 cm
 • Ngjyra: Gri me te bardhe

Relaks për këmbët tuaja!