MAKINERI MAKARONASH - VI-404

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
4,500L /COPE
Çmimi i Ulur:
3,500L /COPE

PRODUKTI:
MATERIALI:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:

Pershkrimi:
Jeni adhurues i pastave? Ky produkt eshte ideal per ju.
Makineri makaronash manuale prej celiku inoks me cilesi te larte.
Makineria eshte ideale per lazanjat, spageti, tagliatelle, ravioli etj.

Specifikat:

  • Ngjyra: Blu
  • Materiali: Celik inoks
  • Permasat: Rul me 2 tehe çeliku inox: 2.0 mm dhe 4.5 mm.

Sepse shijon me shume kur e beni vete!