LOBOD - NGROHESE ME 2 SHUFRA KUARTZ 1200W "ELECTRIC HEATER"

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
2,500L /COPE
Çmimi i Ulur:
1,699L /COPE

MARKA:
PRODUKTI:
FUQIA:
GARANCIA:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:
Specifikat: Të Dhënat:
MARKA LOBOD
FUQIA 1200 W
NR. I SHUFRAVE KUARTZ 2 SHUFRA
TERMOSTAT I RREGULLUESHEM PO
MBROJTJE NGA MBINXEHJA PO
FIKJE AUTOMATIKE PO
NGJYRA E ZEZE
GARANCIA 12 MUAJ

Përshkrimi:
Ne SHOP MANIA e gjeni gjithmone zgjidhjen per ngrohje maksimale ne ditet e ftohta te dimrit.
Ne ju sugjerojme ngrohesen me fuqi 1200 W.
Pa nevojen e parangrohjes dhe ne vetem pak sekonda mund te arrije temperaturen maksimale.
Ne te njejten kohe siguron nje shperndarje te barabarte dhe te synuar te nxehtesise.
Ofron ngrohje me rreze infra te kuqe, duke e mbajtur ajrin te paster pa e ndotur.
Termostati i rregullueshem ju lejon te rregulloni ose mbani temperaturen e dhomes konstante brenda kufijve te deshiruar.
Me 2 shufra kuartz dhe e lehte per ta transportuar lehtesisht kudo qe deshironi.
Me butona per fikjen dhe ndezjen.

SHOP MANIA sjell cilësinë maksimale te ju!