LIVIN - TELEVIZOR SMART 55''/4K UHD/DVB-T/T2/C - LN5523SM

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
65,000L /COPE
Çmimi i Ulur:
34,990L /COPE

MARKA:
PRODUKTI:
MADHESIA E EKRANIT:
PANELI:
REZOLUCIONI:
MARRESI DIGJITAL:
GARANCIA:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:
Specifikat: Të Dhënat:
MARKA LIVIN
MODELI LN5522SM
MADHESIA E EKRANIT 55'' (139.7 CM)
REZOLUCIONI 4K ULTRA HD (3840 X 2160)
PANELI LED
SMART TV PO
SISTEMI OPERATIV ANDROID 11.0
MARRESI DIGJITAL DVB-T/T2/C
PORTAT 3 X HDMI; 2 X USB; SUPPORT CL
WIRELESS/BLUETOOTH PO
SISTEMI AUDIO 6 W
GARANCIA 12 MUAJ

Përshkrimi:
Televizori LIVIN SMART me ekran 55" (139.7 cm) me rezolucion 4K UHD ofron nje pamje te qarte dhe shume reale te ngjyrave.
Shijoni emisionet, ndeshjet dhe filmat tuaj te preferuar ne nje cilesi te larte.
Me hyrjet HDMI siguron transmetim me shpejtesi te larte te te dhenave nga pajisje te shumta direkt ne televizorin tuaj.
Televizori ofron nje ekran LED me rezolucion Ultra HD ne formatin 4K, nder formatet me te paster te cilesise se figures, per te pare objektet sikur te jene reale.
Ekrani LED mundeson nje pamje te qarte te figurave, ne teknologjine me te pasur sesa televizoret me ekran LCD.
Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema per te pare filmat e preferuar ne cilesine maksimale.
Ne dizajn me kornize te holle dhe elegante rreth ekranit me madhesi 55".
Sistem operativ Android 11.0 dhe marres digjital DVB- T/T2/C te integruar, qe ju mundeson te shihni kanalet tuaja te preferuara analoge pa patur nevojen per te blere dekoder shtese.
Me lidhje me Wi-FI, ne shtepine tuaj, apo fishe LAN per lidhjen me internetin.

Domosdoshmëri për shtëpinë!