ISITEL - BATANIJE ELEKTRIKE NGROHESE 85W "ELECTRIC BLANKET DOUBLE"

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
3,000L /COPE
Çmimi i Ulur:
2,200L /COPE

MARKA:
PRODUKTI:
FUQIA:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:

Përshkrimi:
Batanije elektrike ngrohese "Isıtel Electric Blanket Double" e certifikuar me cilesi maksimale nga ISO.
Ka nje dizajn shume elegant me ngjyre bojeqielli qe pershtatet shume mire me arredimin e dhomes tuaj.
E pershtatshme dhe praktike per tu perdorur kur te jeni duke pare TV ne dhomen e ndenjes ose kur jeni duke studiuar.
Mjafton ta ndizni, te zgjidhni temperaturen e deshiruar dhe ngrohet menjehere.
Ne rast te ndonje rritjeje jonormale te temperatures, sistemi caktivizohet automatikisht kur siguresa e batanijes nderpret qarkun.
Specifikat:

  • Fuqia: 85 W
  • Tensioni: 220 V - 50 Hz
  • Rryma e vleresuar: 0.385 A
  • Ngjyra: Bojeqielli
  • Permasat: 120 x 160 cm

Tani po që dhoma juaj është e kompletuar!