INOVA - MAKINE QETHESE & RROJE 3W "PROFESSIONAL HAIR CLIPPER" - NHC-3780

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
1,800L /COPE
Çmimi i Ulur:
1,500L /COPE

MARKA:
PRODUKTI:
FUQIA:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:
Specifikat: Të Dhënat:
MARKA INOVA
MODELI NHC-3780
FUQIA 3 W
TENSIONI 110/220 V
MATERIALI I TEHEVE CELIK INOKS
KOHA E KARIKIMIT 6 ORE
MADHESITE E KREHERAVE 3/4/5/6 MM
PËRMASAT 16 X 3.5 X 3 CM
NGJYRA E KUQE

Përshkrimi:
Makine qethese dhe rroje "Inova Professional Hair Clipper NHC-3780" per nje look unik dhe terheqes.
Me dizajn ergonomik dhe e rikarikueshme per 6 ore.
Me tehe celik inoksi, mund te pritni floket ne 4 gjatesi te ndryshme nga 4 mm deri ne 6 mm.
Vjen se bashku me aksesoret: kreherat me rregullim te gjatesise per 3 mm, 4 mm, 5 mm dhe 6 mm, vajin lubrifikues dhe furcen e pastrimit.

Dukuni bukur gjithmonë!