HOFFMAN - TENXHERE MULTICOOKER - 1000W, 6L

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
9,500L /COPE
Çmimi i Ulur:
8,500L /COPE

MARKA:
PRODUKTI:
FUQIA:
KAPACITETI:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:
Specifikat: Të Dhënat:
MARKA HOFFMAN
MATERIALI CELIK INOKS
FUQIA 1000 W
KAPACITETI 6 L
KLASI I ENERGJISE A+++
NR. I PROGRAMEVE 18 PROGRAME
LLOJET E PROGRAMEVE FIREWOOD MEAL, FRAGRANT RICE, RICE, CONGEE, PORRIDGE, REHEATING, HEALTH SOUP, TENDON, STEAM, STEW, FRY, KEEP WARM, WINE, FERMENT, YOGHURT, CAKE, HOT POT, CHICKEN, HEALTH COOKING, PERSONALIZED COOKING
PROGRAMIM PER NISJE TE MEVONSHME PO DERI NE 24 ORE
NGJYRA GRI ME TE ZEZE

Përshkrimi:
Ushqime te shendetshme ne disa minuta?!
Tani po, me tenxheren multicooker Hoffman!
Me material celik inoksi, rezistent ndaj kohes dhe perdorimit.
Tenxherja me presion perfshin gatimin e ngadalte, gatimin nen presion dhe gatimin e orizit.
Me 20 programe te ndryshme ne nje tenxhere te vetme ju mundeni te gatuani cdo gje si: supe, rizoto, mish, peshk etj.
Ju mund te caktoni temperaturen dhe kohen per te perfunduar dhe lereni te beje punen e saj.
Gjithashtu eshte me sistem sigurie te integruar dhe mbrojtje nga mbinxehja.

Gatuani shëndetshëm dhe shpejt!