GOREX - FURRE INKASO + PIANURE ELEKTRIKE S604C - 60CM

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
55,000L /COPE
Çmimi i Ulur:
39,990L /COPE

MARKA:
PRODUKTI:
KAPACITETI:
MENYRA E PJEKJES:
PERMASAT:
GARANCIA:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:

Përshkrimi:

Furre dhe Pianure Inkaso nga Gorex.

Specifikat:

 • Marka: Gorex
 • Fuqia: 2300 W
 • Kapaciteti: 60 L
 • Klasi i Energjise: A
 • Pjekje me Ventilim
 • Permasat: 59.5 X 59.9 X 57 Cm

Pianura:

 • Marka: Gorex
 • 4 Vatra me korent
 • Fuqia: 3500 W
 • Klasi i energjise: A
 • Materiali: Qeramik
 • Permasat: 60 Cm
 • Garancia: 24 MUAJ

Porositeni tani!