DOLLAP PORTATIV - VI-347

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
4,500L /COPE
Çmimi i Ulur:
3,500L /COPE

PRODUKTI:
PERMASAT:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:

Përshkrimi:
Dollap portativ ideal per sistemimin e rrobave, kepuceve, lodrave dhe me shume.

Specifikat:

  • Me material te forte dhe te qendrueshem
  • Montohet dhe cmontohet lehte
  • I palosshem
  • Zhvendoset lehtesisht
  • Ngjyra: Vishnje
  • Mbron rrobat nga papastertite dhe pluhurat
  • Permasat: 130 x 45 x 175 cm

Sistemim deri në detaj!