APRICOT - NGROHESE ME FRYRJE 2000W "FAN HEATER" - AP1710

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
3,000L /COPE
Çmimi i Ulur:
2,200L /COPE

MARKA:
PRODUKTI:
FUQIA:
GARANCIA:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:
Specifikat: Të Dhënat:
MARKA APRICOT
MODELI AP1710
FUQIA 2000 W
TENSIONI AC: 220-240 V
FREKUENCA 50-60 Hz
NR. I NIVELEVE TE TEMPERATURES 3 NIVELE
TERMOSTAT I RREGULLUESHEM PO
MBROJTJE NGA MBINXEHJA PO
NGJYRA E BARDHE
PËRMASAT 22.5 X 12.5 X 26.5 CM
GARANCIA 12 MUAJ

Përshkrimi:
Ngrohese me fryrje "Apricot Fan Heater AP1710" ideale per te siguruar ngrohje ne menyre te barabarte ne te gjithe dhomen.
Me fuqi maksimale 2000 W dhe me celes kontrolli termostatik te integruar per rregullimin e niveleve te ngrohjes.
Me mbrojtje nga mbinxehja per siguri te shtuar.
Me doreze te rehatshme, eshte e lehte per t'u transportuar.
Ngrohesja eshte e pajisur gjithashtu me drite treguese per fuqine.

Pajisja që u nevojitet!