APARAT TENSIONI DIXHITAL - VI-412

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
4,200L /COPE
Çmimi i Ulur:
2,990L /COPE

PRODUKTI:
PERMASAT:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:

Pershkrimi:
Kujdesuni per shendetin tuaj ne cdo kohe!
Aparat tensioni dixhital per matjen e tensionit dhe rrahjet e zemres.

Specifikat:

  • Tregues i dates dhe ores.
  • Praktik per t'a marre kudo me vete.
  • Mat pulsin: 40 - 199 here/ minute.
  • Mat pulsin: 40-199 Rrahje/Min.
  • Fryrje automatike.
  • Valvul kontrolli për çlirimin automatik të ajrit.
  • Ekran LCD.
  • Me permasa: 13 x 11 x 6.2 cm.

Per nje shendet me te mire!