TENXHERE MULTICOOKER "KB-5008" - 1000W, 6L

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
12,000L /COPE
Çmimi i Ulur:
9,490L /COPE

MARKA:
PRODUKTI:
FUQIA:
KAPACITETI:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:
Specifikat: Të Dhënat:
MARKA DSP
MODELI KB-5008
MATERIALI CELIK INOKS
FUQIA 1000 W
KAPACITETI 6 L
NR. I PROGRAMEVE 17 PROGRAME
LLOJET E PROGRAMEVE RICE, SOUP, EGGS, MEAT/STEW, BEAN/CHILI, POULTRY, MULTI GRAIN, BEEF, STEAM, PORRIDGE, PORK&RIBS, DESSERT, RISOTTO, VEGETABLES, YOUGHURT, SLOW COOK, SAUTE
PROGRAMIM PER NISJE TE MEVONSHME PO
NGJYRA E ZEZE ME GRI

Përshkrimi:
Tenxherja Multicooker KB-5008, me kapacitet 6 Litra e pershtatshme per familje te medha.
Gatuan me pak yndyre, por pa humbur shijen dhe vlerat ushqyese.
Prej celik inoksi, me siperfaqe jo ngjitese.
Me ekran LCD dhe funksion i kujteses kur fiket.
Me kapak te lehte per t'u pastruar dhe e pajisur me celes sigurie per kapakun (nuk punon nese kapaku nuk eshte vendosur si duhet).
E pajisur me 11 elemente sigurie.

Ju thjesht vendosni përbërësit!