NGROHESE PORTATIVE "HANDY HEATER" - 350W

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
2,500L /COPE
Çmimi i Ulur:
1,490L /COPE

PRODUKTI:
FUQIA:
GARANCIA:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:
Specifikat: Të Dhënat:
FUQIA 350 W
SIPERFAQJA E MBULIMIT 25 M2
DRITE TREGUESE PO
NIVELET E SHPEJTESISE 3 NIVELE
KOHEMATES PO
NGJYRA E ZEZE
TREGUES DIXHITAL I TEMPERATURES PO
GARANCIA 12 MUAJ

Përshkrimi:

Mini ngrohese portative me madhesi kompakte ideale per te mbuluar siperfaqe te konsiderueshme te nje dhome normale.
Pershtatet ne cdo prize muri Three Prong Plug, e cila rrotullohet 180 grade per te kursyer hapesire.
Me 3 cilesime shpejtesie, ku mund te kombinoni temperaturen si t'ju pershtatet me se miri.
Me termometer dixhital qe rregullon temperaturen 60-90 grade dhe me kohemates te programueshem 12 oresh.
Me element ngrohje qeramike te sigurt dhe me mbyllje automatike.
Komandohet me ane te telekomandes.

Ngrohje dhe domosdoshmëri për shtëpinë!