FRITEZE ELEKTRIKE "MDF-600SP" - 4000W

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
7,000L /COPE
Çmimi i Ulur:
5,500L /COPE

PRODUKTI:
FUQIA:
KAPACITETI:
GARANCIA:

Sasia:

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:
Specifikat: Të Dhënat:
MODELI MDF-600SP
FUQIA 4000 W
KAPACITETI 3 L
MATERIALI CELIK INOKS
KONTROLLI MEKANIK
TERMOSTAT PO
MBROJTJE NGA MBINXEHJA PO
TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT 130°C - 190°C
NGJYRA GRI
GARANCIA 12 MUAJ

Përshkrimi:

Friteze elektrike per patate te skuqura te shijshme dhe krokante ne pak kohe fale fuqise 4000 W.
E bere prej materiali celik inoks te cilesise se larte rezistent ndaj gervishtjeve dhe teper rezistent dhe i qendrueshem.
Me temperature te rregullueshme.
Me kembe prej gome qe nuk rreshkasin.
Me dizajn unik, e pajisur me doreza mbajtese dhe kosh rrjete per pergatitjen e disa ushqimeve ne te njejten kohe dhe me kapak mbylles per te parandaluar shperndarjen e yndyres.
Me sistem alarmi per energjine dhe temperaturen.

Me nje kosh te perfshire.


Cilësi dhe garanci!