BELL - BLUSH "HYPOALLERGENIC FRESH" - 4.8G - GOLDEN PEACH

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
660L /COPE
Çmimi i Ulur:
549L /COPE

NUANCA:
PESHA:
MARKA:
PRODUKTI:
ORIGJINA:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:

Përshkrimi:
Fresh Blush Hypo Allergenic me nuanca te ngjyres portokalli per ti dhene faqeve nje shkelqim natyral.

Specifikat:

  • Ngjyra: Golden Peach 01
  • Nxjerr ne pah konturet e fytyres
  • E pershtatshme per lekure delikate dhe te prirur ndaj acarimit
  • E testuar dermatologjikisht

Perberesit:

  • Talc, Mica, Magnesium Myristate, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Kaolin, Ethylhexylglycerin, Jojoba Esters, Phenoxyethanol, [may contain +/ CI 15850 (Red 6 Lake, Red 7 Lake), CI 19140 (Yellow 5 Lake), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides), CI 77742 (Manganese Violet), CI 77891 (Titanium Dioxide) • Silica]
  • Sasia: 4.8 g

SHOP MANIA ju dhuron vetëm siguri në produktet e kozmetikës!